kolekcja Follow The Style 2014 - kolekcja męska

Follow The Style 2014 - kolekcja męska

Follow the style 2014 – to kolekcja męska, owoc pracy Barbary Pieczary-Książek oraz mojej. Przyświecała nam spójna idea. W swojej pracy zauważyliśmy, iż stylizacja mężczyzn kojarzy się tendencyjnie – z zawodem modela. My chcieliśmy postawić znak równości pomiędzy pojęciem męskości i elegancji. Ta wizja przyświeca nam na co dzień.

Dziś przedstawiamy Bohdana Kucherenko. To nasz klient, w stylizacji, która uwydatnia klasyczną urodę oraz koresponduje ze sposobem bycia Bohdana.

Twarz jasna w ciemnym konturze włosów to układ, który implikuje krótkie cięcie i formę fryzury. Oprawa włosów podkreśla rysy twarzy. Musi być wyrazista i dopracowana dla spójności wrażeń. Efekt jednolitej struktury włosów, wyraźnego konturu uzyskuję przez dokładnie zaznaczone linie oraz wyrównaną długość włosa. Strzyżenie grzebieniem i maszynką pozwala zrealizować zamysł fryzury starannie wykrojonej, jak gdyby wyciętej z przestrzeni. Tym właśnie jest precyzyjne cięcie, tak istotnie przy krótkich strzyżeniach. To nie kształt głowy, sklepienie czaszki, ale koncept i jedna struktura cięcia decydują o ostatecznym efekcie i zrealizowaniu naszej wizji. Dla nas jest oczywiste, że powab to rzecz męska.

Wasz Tomasz M.