Undercut to podstawowe cięcie dla mężczyzn tego sezonu, ikona fryzury na lato 2015. Jest połączeniem dwóch stylów: surowego, wystrzyżonego z lat 30. i 40. oraz bardziej rockowego stylu lat 50.  à’la Teddy Boy.

 

Cechy charakterystyczne fryzury, to częściowe wygolenie z boku plus włosy uniesione lub zaczesane, z przedziałkiem bądź bez. Tu zaprezentowane przez stylistę L’Oréal Professionnel Jamesa Rowe.

Eksplozja trendu UNDERCUT u mężczyzn to efekt połączenia funkcjonalności i stylu. Fryzura jest lekko punkowa, ma siłę wyrazu, ale można w łatwy sposób ją ujarzmić, aby wyglądała klasycznie.

 

Teddy Boys to młodzieżowa subkultura silnie kojarzona z Rock and Rollem, wymykaniem się temu co ustalone i usankcjonowane obyczajem. Styl, sposób czesania, to był sposób bycia. To manifestacja idei, poglądów. Tym jest fryzura – ekspresją osobowości.

„My style. My swag. My look”

UNDERCUT  to wiodący trend sezonu. To odpowiedź na to co aktualne, co modne. Modny jesteś Ty i co określa Ciebie, Twoją osobowość. „My style. My swag. My look.” – wyraź się z nami w Salonie  Stylistów Avant-Après.

Wasz i tylko Wasz Tomasz Marut