Tomasz Marut i Jacek Rybacki – jak co roku wkraczamy na scenę. Kraków, Double Tree by Hilton I fryzjerskie show Celebrity Looks by L’Oréal Professionel . Czas promocji, czas trendów, czas na pokaz mody i modowych nowinek w świecie fryzur. W tym roku jest ciekawie. Elegancja i kobiecość, miesza się z figlarnością oraz mocnym rockiem upiętym w …kucyk glamour. Na scenie stylizujemy przedstawiając trendy absolutnie odmienne od dotychczasowych. Fryzury tupu pixi i pixi long to moje faworyty pośród krótkich włosów. Stylizacja à la Brigitte Bardot to sentymentalne nawiązanie do ikony piękna. Boho plecionki oraz urocze koczki w stylu Myszki Minnie to propozycje dla tych pań, które pielęgnują w sobie dziewczęcą świeżość.

Stylistyczna fantazja nie ma końca. To co można postrzegać za ograniczenie, dla fryzjera jest wyzwaniem. Bogactwo stylizacji pokazuje, że każdy rodzaj włosa jest szansą dla pięknej i oryginalnej fryzury. Pomysł, pielęgnacja i kosmetyk (Savage Panache Wild Stylers z gamy Tecni.ART to mój sposób na flirt z objętością i nadanie fryzurze oczekiwanej dynamiki) to podstawowe kroki, do sukcesu każdej stylizacji. W zasadzie własnie o tym jest ten pokaz.

Kolor, faktura, tekstura włosa tylko pobudzają fryzjerską myśl. Jacek Rybacki i jego inwencja wciąż inspirują oraz zachęcają do dalszych poszukiwań, rozwoju potencjału jaki stwarza rzemiosło, którym wspólnie paramy się od wielu lat. To wyróżnienie mieć takiego partnera i kompana na fryzjerskiej scenie.

Look&Learn 2016 by L’Oréal Professionnel to show o szczególnym autoramencie – bynajmniej nie ze względu na – patrz –  mnie i Jacka Rybackiego (chociaż czym byłby niebo bez gwiazd?), ale idee. Lansuje nie tylko trendy, ale także wspiera inicjatywę i talent poszczególnych jednostek. Eventy tego typu to propagowanie świeżej myśli stylistycznej, rozwijanie nowych kierunków we fryzjerstwie, to sprzyjanie pomysłom, które opierają się nie na kopiowaniu, ale na oryginalnej inwencji własnej. „Zobacz i ucz się” to nie frazes, ale sposób na podnoszenie standardów, a L’Oréal Professionel jest gwarantem tak naznaczonej jakości.

 

Wasz Tomasz Marut