Trzy sposoby na jeden niepowtarzalny urok – urok pięknych, długich włosów każdego dnia lata.

Piękne włosy to zdrowe, zadbane włosy. Wabiąca moc uroku zaklętego w powabie długich włosów i w tym sezonie jest wiodącym trendem. Lśniące, sprężyste włosy to kobieca siła, kobiecy atut. Dlatego w naszym salonie Avant-Après stawiamy na stylizacje poprzez pielęgnację.

Ultra pielęgnacyjna stylizacja długich włosów zaczyna się od uszczelnienia końcówki włosa. Thermocut – strzyżenie na gorąco – dzięki odpowiednio dobranej temperaturze ostrza, „zgrzewa” końcówkę włosa, zatrzymuje jego naturalną wilgotność oraz substancje natłuszczające. Artystyczna kreacja fryzjera, połączona z najnowszymi osiągnięciami technologii sprawia, że strzyżenie po raz pierwszy jest zabiegiem wellness, z gwarantowanym efektem sprężystych włosów. Zdrowy rytuał podcinania końcówek eliminuje problem rozdwojonych włosów. Włosy są mocniejsze, nabierają połysku, pozostają w dobrej kondycji.


Zabieg pielęgnacyjny w oparciu o urządzenie Micro Mist, to aktywacja włosa poprzez działanie mgły wodnej, której drobinki penetrują jego strukturę. Wytworzone ciepło w sposób bezpieczny otwiera łuski włosa. Jest to innowacyjny i skuteczny zabieg, który obok odbudowy włosa, gwarantuje nam chwile odprężenia w …atmosferze ciepłej bryzy morskiej, której doświadczają nasze włosy. Użyty podczas pielęgnacyjnego rytuału kosmetyk, dociera i wnika do najgłębszych warstw włosów. Włos staje się jedwabisty w dotyku, podatny na stylizacje, optycznie pełniejszy i lśniący. Micro Mist to wiodący zabieg pielęgnacyjny wśród naszych klientek.

Proste, zdrowe, długie włosy to także efekt stylizacji prostownicą parową Steampod od L’Oréal Professionel. Technologia ta nie tylko pozwala na uzyskanie długotrwałego efektu wizualnego, ale przede wszystkim podtrzymuje i utrwala efekt pielęgnacji włosa. Ciepło zsynchronizowane z działaniem kosmetyków Steampod, aktywizuje pro-kreatynę – naturalny budulec włosów. Stylizacja prostownicą sprawia, że wraz z każdym użyciem, włosy są coraz bardziej odbudowane i zdrowe oraz zyskują naturalny charakter.

Długi włos ma piękno. My mamy sprawdzone sposoby, by ukazać je światu. Pielęgnując stylizujemy, stylizujemy pielęgnacją – jak dla mnie to jedyny słuszny pomysł na atrakcyjną i wygodną fryzurę tego lata. 

Wasz Tomasz Marut