Męski zarost to jeden z najbardziej dynamicznych trendów sezonu. Kamil Gwara – model naszej kolekcji Follow The Style wpisuje się w lumbersexualny trend, którego pierwowzorom mają być postawni mężczyźni w flanelowych koszulach z lasów Miennsoty.

Jasny, wyczesany włos, zadbana i wystrzyżona broda oraz bystre spojrzenie, czynią Kamila raczej podobnym do Hetmana Czarnieckiego – ideału polskiego szlachcica, przypominając tym samym, że w naszej kulturze zarost nie jest nowinką z zza oceanu, ale elementem tradycji.

Pocieniowane, dłuższe z przodu, krótsze po bokach włosy, kontrapunktują z precyzyjnie wystrzyżoną brodą nadając wyrazistości stylizacji, ale też  siły męskiej ekspresji.

Lubię modę na brody. Jako styliście daje mi szansę  wykazania się umiejętnościami barbera, ale dla mężczyzn jest okazją na poznanie swojego drugiego oblicza, którego być może do tej pory nie byli świadomi.

Trzeba jednak pamiętać, że broda to nie tylko dziki zarost. To pomysł na siebie, który wymaga fachowej ręki oraz pielęgnacji, aby twarz nie zginęła w krzaczastym zaroście.

Follow The Style to koncept na siebie. Stylizacja z brodą w tym aspekcie daje szerokie możliwości. Podążaj więc za swoim stylem.

Wasz Tomasz Marut